Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, od września już oficjalnie zapraszamy do klubu wszystkie dzieci chcące trenować, grać i bawić się piłką w KS Da Vinci jak stać się jednym z nas? Nic prostszego skontaktuj się z nami, przyprowadź swoją pociechę na trening otwarty, podczas, którego zobaczysz jak pracujemy i dołącz do nas.

Treningi otwarte Da Vinci

Roczniki 2011-2013
10 i 12 września godz. 17.15

Roczniki 2009-2010
11 i 13 września godz. 17.15

Roczniki 2007-2008
11 i 13 września godz. 17.15

Stadion POSir Ul. Warmińska 11 Poznań

505 215 144

Najświeższe informacje znajdą Państwo także na FB

Kolejne tygodnie w Klubie Sportowym Szkoły Da Vinci przebiegają pod kątem ciężkiej, ale i radosnej pracy nad poprawą umiejętności piłkarskich i koszykarskich młodych zawodników. Piłkarze początkowo trenowali na dworze, jednak ze względu na nieubłaganie nadciągający chłodniejszy czas w roku szkolnym, od przyszłego tygodnia wszystkie zajęcia odbywać się będą już w szkolnej sali gimnastycznej.

Na niej od początku działania klubu trenują za to koszykarze.

Miejsce w klubie znajdzie każdy uczeń naszej  szkoły, który chce rozpocząć swoją przygodę z piłką nożną lub koszykówką. Zapraszamy tym bardziej, że Klub to nie tylko świetna zabawa na treningach i turniejach, ale również spotkania zarówno z ciekawymi ludźmi ze świata sportu, jak i edukacyjne m.in. z dietetykiem.

Zapisy i szczegółowe informacje na temat organizacji, zasad funkcjonowania, treningów i planów na przyszłość można uzyskać u trenera Pawła Krajewskiego pod nr tel. 505 215 144 lub drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy również na nasz profil na facebooku: www.facebook.com/kssdavinci